Trwa wczytywanie produktów

Wizytówki

Druk wizytówek online | Gajet Druk WarszawaWizytówki

 

W naszej drukarni offsetowej zamówisz tanie wizytówki o różnych formatach, gramaturze oraz z różnymi uszlachetnieniami. Wśród dostępnych u nas wizytówek znajdziesz błyszczące, matowe, a także matowe z lakierem uv. Możesz wybrać wizytówki zadrukowane jednostronnie lub dwustronnie. Dostępne są formaty 90x50 mm oraz 85x55 mm. Papier Twoich bizneskart może mieć gramaturę 350 lub 300 gsm. Nie pozostaje Ci nic innego, tylko wybrać swoje idealne skrojone wizytówki.

 

Skonfiguruj zamówienie

 

Na co zwrócić uwagę, projektując wizytówkę?

 

Zaprojektowanie eleganckiej, przyciągającej uwagę wizytówki nie jest wcale trudne. Należy jednak pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Przede wszystkim wizytówka powinna być nie tylko estetyczna, ale również czytelna, musi łączyć w sobie funkcje użytkowe i budować wizerunek marki.

 

Na ograniczonej powierzchni wizytówki należy pomieścić wiele różnych informacji. Trzeba dokładnie się zastanowić, jakie elementy są rzeczywiście najważniejsze, aby nie zaciemniać przekazu. Warto umieścić na wizytówce logo i nazwę firmy. Konieczne będzie także imię i nazwisko właściciela wizytówki, a także nazwa zajmowanego przez niego stanowiska. Nie można zapomnieć o danych kontaktowych. Na pewno powinien znaleźć się na wizytówce numer telefonu, natomiast inne warianty (np. adres e-mail, adres itd.) są opcjonalne. Czasami umieszcza się tam również mapkę dojazdu, niekiedy zdjęcie produktu, a nawet numer konta firmowego itp. Bez względu na to, jakie opcje zostaną wybrane, należy kierować się użytecznością informacji i przejrzystością wizytówki.

 

Wizytówka Windolph Groupewizytówka divine tablesWizytkówki-pro-real-visual

 

FAQ - wizytówki

 

Jaki rozmiar wizytówki będzie właściwy?

 

W Polsce standardowym rozmiarem wizytówki jest 54 x 94 mm, natomiast w Europie Zachodniej najczęściej używa się biletów wizytowych w formacie 59 x 89 mm.

 

Jak wyróżnić wizytówkę na tle wielu podobnych?

 

Można postawić na niebanalny design, na nieszablonowe wykonanie wizytówki. Musi jednak pozostawać ona bardzo czytelna.

 

Jaka jest trwałość wizytówek?

 

To zależy od użytego do druku papieru. Mniej trwały jest karton, większą wytrzymałością i lepszą jakością charakteryzuje się papier kredowy.

 

Co lepiej wybrać uszlachetnienie błyszczące czy matowe?

 

Uszlachetnienie matową folią nadaje wizytówce elegancji, jednak folia błyszcząca nie tylko zwiększa trwałość, ale również nadaje biletowi prestiżu i subtelnego wyglądu.

 

Jaki materiał wybrać - papier kredowy czy kartonowy?

 

Papier kredowy jest bardziej elegancki niż kartonowy, a do tego podnosi trwałość wizytówki.