Trwa wczytywanie produktów

Ulotki

druk ulotek WarszawaUlotki reklamowe

W naszej drukarni internetowej wykonamy dla Ciebie druk ulotek w świetnej jakości. Konkurencyjność naszej drukarni online spowoduje, że będziesz usatysfakcjonowany zakupami. U nas kupisz ulotki o różnych gramaturach, w różnych formatach wybierając odpowiednie wartości w konfiguratorze. Druk ulotek nigdy jeszcze nie był tak prosty.

 

Skonfiguruj zamówienie

 

Na co zwrócić uwagę, projektując ulotkę?

 

Ulotki to bardzo popularna forma reklamy i marketingu. Dzięki nim można łatwo dotrzeć z przekazem do potencjalnych klientów i przekonać konsumenta do określonych produktów i usług. Aby jednak ulotka była skuteczna, należy ją odpowiednio zaprojektować.

 

Należy wybrać odpowiednią grupę docelową, do której kierujemy naszą ulotkę. Gdy będą to przechodnie, a materiał reklamowy będzie rozdawany na ulicy, przekaz musi być bardzo syntetyczny, czytelny i jasny. Ważne, aby przykuć uwagę odbiorcy i zainteresować go produktem lub usługą. Jeśli ulotka będzie kolportowana na przykład w bloku lub na osiedlach domków jednorodzinnych, odbiorcy będą mogli w spokoju zapoznać się z informacją. To oznacza, że przekaz może być nieco dłuższy i dokładniejszy. Nie należy jednak z tym przesadzać, ponieważ żaden odbiorca nie będzie chciał czytać zbyt długiego tekstu.

 Ulotka A5 MedicoverUlotka DL SFPUlotka reklamowa A6 Festiwal Foodtrucków

FAQ - ulotki

 

Jaka gramatura jest najlepsza na ulotki?

 

Wyższa gramatura papieru oznacza, że jest on sztywniejszy i grubszy. W przypadku ulotek najlepsza gramatura papieru zawiera się w przedziale od 90 do 150 gsm.

 

Jaki format ulotek reklamowych wybrać?

 

Klasyczny format ulotek to 90 x 50 mm, natomiast europejski format to 85 x 55 mm.

 

Ulotki na papierze kredowym czy kartonowym?

 

Papier kredowy jest trwalszy niż kartonowy, ale trudniej po nim pisać długopisem lub stawiać pieczątki.

 

Dlaczego należy ustawiać wewnętrzny bezpieczny margines?

 

Wewnętrzny bezpieczny margines najczęściej ma szerokość 3 mm. Należy go stosować, aby w czasie cięcia arkusza do wybranego formatu nie usunąć elementów ulotki.

 

Uszlachetnianie błyszczące czy matowe?

 

Uszlachetnianie podnosi walory estetyczne ulotki i jej trwałość. Wersja matowa jest elegancka, ale uszlachetnianie błyszczące nadaje ulotce prestiżu i wyjątkowości